• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

jakość powietrza a bieganie, szukam !

jakość powietrza a bieganie, szukam !

Chcę sięgnąć kalkulatora BMI, bowiem mam nadwagę, ale chce się przekonać czy to już powód do alarmu czy jednakże jeszcze na spokojnie może sobie jakoś funkcjonować?

Gucio

Posty: 3

 
Korzystałem z kalkulatora biegowego i u mnie działa to bardzo dobrze. Akurat ja długodystansowcem nie jestem i wystarcza mi pięć kilometrów, lecz określiłem tempo i wiem ile czasu trzeba, aby przebiec ten odcinek drogi.

Motospec

Posty: 5

 
U mnie idealne tętno podczas biegania to 120 uderzeń, ale mam znajomego, który biega od wielu lat i on nawet do stu uderzeń na minutę nie chodzi. Wszystko jest kwestią organizmu, ale i wytrenowania, dlatego warto dużo biegać dla swojego zdrowia. Wtedy nie trzeba się martwić o nadwagę, a przecież o to nam właśnie chodzi.

matek562

Posty: 10

 
Od lat powtarzamy, że jakość powietrza, a bieganie to ściśle powiązanie. Tutaj ważne jest, aby biegać w jak najlepszych warunkach. Można ściągnąć sobie specjalne raporty pogodowe ze swojego miasta. W ten sposób prościej będzie nam zaplanować, kiedy mamy biegać. Czasem pożądane byłoby, chociaż trochę poczekać na poprawę warunków.

lukasabat

Posty: 23

 
Korzystam z jakości powietrza ze strony https://www.runisfun.eu/jakosc-powietrza-pogoda i jestem niesłychanie usatysfakcjonowany. Działa niesłychanie dobrze i pokazuje prawidłowe dane o pogodzie.

wom_ww

Posty: 6

 
Na wszystko ma wpływ powietrze, którym oddychamy, dlatego trzeba to sprawdzać. W dużych miastach w okresie zimowym nie ma świeżego powietrza, dlatego bieganie tam bardziej szkodzi niż pomaga. Już samo chodzenie po takim mieście jest bardzo szkodliwe dla naszego zdrowia.

Kitas

Posty: 4

 
Dla mnie bieganie jest niezmiernie ważne. Nie musi to być dystans zbyt długi. Nie trzeba przecież też biegać niezmiernie prędko. Chodzi o to, aby się ruszać, bowiem wtedy są z tego same pozytywne efekty. Zdrowie mamy jedno, zatem warto ważne jest, aby zadbać o nie.

Mord

Posty: 10

 
Od lat powtarzamy, że jakość powietrza, a bieganie to ściśle powiązanie. Tutaj istotne jest, aby biegać w jak najlepszych warunkach. Można ściągnąć sobie specjalne raporty pogodowe ze swojego miasta. W ten sposób łatwiej będzie nam zaplanować, kiedy mamy biegać. Czasami warto, chociaż trochę poczekać na poprawę warunków.

Nacisk45

Posty: 3

 
U mnie porządne tętno podczas biegania to 120 uderzeń, natomiast mam znajomego, który biega od sporo lat i on nawet do stu uderzeń na minutę nie chodzi. Wszystko jest kwestią organizmu, natomiast i wytrenowania, zatem należałoby sporo biegać dla swojego zdrowia. Wtedy nie trzeba się martwić o nadwagę, a przecież o to nam właśnie chodzi.

Kleooo6

Posty: 6