• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

strony Łódź, znacie ?

strony Łódź, znacie ?

Znacie kogoś od stron internetowych z Łodzi? Poszukuje firmy na miejscu, albowiem wtedy podjadę do nich i na bieżąco będę dopasowywał cały projekt pod swoje wymagania.

FalaSmiechu

Posty: 1

 
Sam nie ma strony, bo mam małą firmę i klientów szukam blisko miejsca zamieszkania, ale wielu znajomych takie strony posiada. Mówią, że obsługa jest bardzo prosta i zyski są duże. Dzisiaj klient szuka informacji w internecie. Jeśli ich nie znajdzie to rezygnuje z danej firmy.

Yuri20

Posty: 14

 
Można skorzystać z darmowych szablonów, lecz dla firmowej strony to nie za niezmiernie będzie dobrze wyglądało. Lepiej wydać pieniądze na coś wartościowego i mieć dobrze przygotowaną stronę internetową, która będzie wizytówką.

alklu7

Posty: 2

 
Niby stronę można zrobić we własnym zakresie, niemniej jednak trzeba się na tym znać. Tym bardziej, że obecnie trzeba zrobić stronę responsywną, jaka działa na wszystkich urządzeniach.

mario72k

Posty: 5

 
Firmę o stron www w Łodzi odszukacie na https://www.icp.info.pl. Polecam sięgnąć z tej oferty, albowiem faktycznie znają się na tym, co robią. Mnie niezwykle pomogli i stworzyli super stronę www.

elemen_th

Posty: 23

 
Znajomy korzystał z firmy, jaka zajmowała się stronami internetowymi w Łodzi i jest niezmiernie usatysfakcjonowany. Dowiem się dokładnie, do kogo się zgłosił. Mnie się jego strona też niezmiernie podoba. Nie każdy potrafi wykonać dobrą stronę, jaka jest czytelna i na jakiej w łatwy sposób można odszukać wszystkie istotne informacje.

Boss

Posty: 4

 
Można skorzystać z darmowych szablonów, ale dla firmowej strony to nie za bardzo będzie dobrze wyglądało. Lepiej wydać pieniądze na coś wartościowego i mieć dobrze przygotowaną stronę internetową, która będzie wizytówką.

Jacuś

Posty: 2

 
Projektowałem amatorsko strony internetowe, ale schodzi się przy tym za długo. Lepiej dać to komuś, kto się na tym zna, bo wtedy wiemy, że wykona to zadanie o wiele lepiej. To nie jest łatwe, dlatego jeśli ktoś nie ma czasu na zdobywanie wiedzy to korzysta z pomocy odpowiedniej firmy.

snake7

Posty: 23

 
Bez strony dzisiaj nie ma klientów. Dzisiaj każdy, jeśli czegoś szuka to wchodzi na Internet. Ta firma, która ma stronę, opisane, co robi, a jeszcze lepiej jak ma ceny ma przewagę nad innymi. Warto mieć dokładnie to samo.

numiś45

Posty: 8

 
Nie ma znaczenia czy to mała czy duża firma to przydaje się strona internetowa. Można mieć prostą stronę z informacjami o firmie i nic więcej. To przynosi naprawdę duże zyski.

Lopez58

Posty: 14