• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

kolektory słoneczne kraków, znacie ?

kolektory słoneczne kraków, znacie ?

Hej. Zarekomenduje mi ktoś sprawdzone przedsiębiorstwo, które będzie gotowe wykonać dla mnie centralne ogrzewanie kraków? Priorytetem jest wysoka jakość świadczonych usług.

Olekk

Posty: 9

 
Istnieje co najmniej kilkanaście przedsiębiorstw, które potrafią skutecznie wykorzystywać energię odnawialną kraków. Wystarczy, że trochę poszukacie lub odezwiecie się do mnie na priv.

Kazdyy02

Posty: 26

 
Znam maksymalnie kilka firm, które znają się na energii odnawialnej w Krakowie. Zainteresowanym mogę przekazać namiary w prywatnej wiadomości.

propek1

Posty: 14

 
W odpowiedni sposób wykorzystać energię odnawialną kraków pozwoli Wam oferta tej firmy: http://www.instalco-krakow.pl/fotowoltaika-krakow.html. To prawdziwi profesjonaliści, którzy zawsze zwracają uwagę na interes klienta. Korzystałem z usług tej firmy i nie mam do ich jakości jakichkolwiek zastrzeżeń.

wieszdo87

Posty: 19

 
Nie jest źle, jeśli chodzi o odnawialne źródła energii w Krakowie, ponieważ spore grono firm ma fachową wiedzę w tym zakresie. Uwierzcie mi, że to bardzo istotne, bowiem znajomi mieli spory problem ze znalezieniem kompetentnej firmy na północy Polski. Pozdrawiam :)

Black_Riot

Posty: 15

 
Ucieszyłem się, że pompy ciepła w Krakowie znajdę bez problemu. Podjąłem poszukiwania i zdobyłem skuteczny, a zarazem nowoczesny system ogrzewania.

Poznaniaczek2

Posty: 15

 
Zdaję sobie sprawę z faktu, że fotowoltaika kraków będzie się dynamicznie rozwijać. Zastanawiam się nad tym, aby skorzystać z dopłat i dokonać zakupu kolektorów słonecznych.

pawel253

Posty: 8

 
Znam co najmniej kilka firm, którym nieobca jest fotowoltaika kraków. Bardzo dużo zależy między innymi od tego, jak szybko miałaby zostać wykonana Wasza ekologiczna instalacja, dzięki której moglibyście pozyskiwać darmową energię.

Anno Domini

Posty: 8