• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Kominki w Krakowie, polecicie sklep ?

Kominki w Krakowie, polecicie sklep ?

Jaką firmę od kominków w Krakowie możecie mi polecić? Zastanawia się nad zwykły kominkiem z profesjonalnym montażem, ale nie za bardzo wiem, do kogo się zgłosić. To ma być firma, która ma dobrej klasy kominki.

Gumis

Posty: 1

 
Najlepiej jest się skontaktować z firmą, która się tym zajmuje, bo można wtedy uzyskać odpowiedzi na wszystkie swoje pytania. Jeśli nie znamy się na kominkach to taka wiedza na pewno każdemu z nas bardzo się przyda.

Karwan

Posty: 5

 
Kominki nie tracą na popularności, lecz nigdy nie wiadomo czy nie wprowadzą jakiś przepisów, bo przecież drewno jest nieekologiczne. Sam mam kominek i działa niesłychanie dobrze. Sam go zabudowałem, bo nie było to wcale takie trudne. Była do tego dokładna instrukcja obsługi.

Riko64

Posty: 12

 
Kupowałem w Krakowie kominek u tej firmy https://wyborkominkow.pl i jestem bardzo zadowolony. Mają warianty z montażem lub bez montażu. Każdy coś dopasuje.

mario72k

Posty: 5

 
Uważamy, iż nabycie kominków na Wielickiej to dobry pomysł. Ta firma zawsze ma podejście do klienta. W ich salonie można zobaczyć na własne oczy sporo modeli kominków wraz z zabudową. Należałoby do nich pojechać.

Dooog

Posty: 5

 
Widziałem kominki w Krakowie w sklepie, lecz nie pamiętam dokładnie gdzie. Mieli na wystawie inne modele z zabudową. Prościej jest wtedy podjąć decyzje o tym, który z modeli dla siebie do domu zamówić. Mnie to przekonało.

propek1

Posty: 7

 
Im więcej kominków firma przygotowała tym lepiej dla nas, bo łatwiej dopasować moc, rozmiar czy inne parametry. Na pewno nie warto się kierować jedynie ceną przy wyborze kominka, bo wtedy wybierzemy coś, co może być wykonane ze słabych materiałów, a przecież my tego nie chcemy? My chcemy wysoką jakość.

Aris

Posty: 20