• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Poszukuje rozrywki odnośnie pokoju zagadek ?

Poszukuje rozrywki odnośnie pokoju zagadek ?

Dzień dobry. Myślałem o swoim w cudzysłowie biznesie. Podobno jest coś takiego jak escape the room franczyza. Z tego co wiem, niezmiernie dochodowy interes jak na naszą przyszłość. Jeśli coś podobnego planujecie, proszę o kontakt. Dzięki.

wujekB

Posty: 15

 
Mam nadzieję, iż przyda się link. To rewelacyjny escape the room http://www.openthedoor.net.pl. 45 minut najlepszej zabawy pod słońcem. Koniecznie wejdźcie na stronkę.

dzastinn

Posty: 18

 
Najpierw byłam w pokoju zagadek lekarskim i chyba tam najbardziej mi się podobało. Ale wszędzie jest ok i wszędzie jest inaczej. Nie da się porównywać, trzeba pójść wszędzie. Mam nadzieję, że zrobią coś nowego wkrótce. Nie mogę się doczekać Polecam.

Iunae_Milt

Posty: 17

 
W escape game bawisz się świetnie. Są emocje, trzeba kombinować, żeby się wydostać. Jest po prostu inaczej, niż wszędzie gdzie nam proponują. Ja zdecydowanie wolę już teraz pójść do takiego pokoju na godzinkę niż siedzieć przed kompem.

Smerfik

Posty: 25

 
No bardzo się cieszę, że w końcu i u nas doczekaliśmy się tak przedniej rozrywki. Myślałem już, że nikt nie wpadnie na taki pomysł, który kiedyś sam wyczaiłem za granicą. Bardzo świetna kreatywnie spędzona godzinka ze znajomymi pobudza do dalszego działania. Ekstra, ekstra pokój zagadek więc polecam. Swoją drogą jak na nasze studenckie budżety nie jest drogo:)

MaszPlus34

Posty: 17

 
Wow, co to jest? Z opisu brzmi fascynująco. Trzeba zgrać znajomych i ruszać do pokoju zagadek Ciekawe czy uda nam się w weekend, podobno dużo chętnych. Cudownie, weselę się jak dziecko:)

Grażyna12

Posty: 22

 
Nasz gliwicki escape the room proponuje franczyzę. Zastanawiam się czy czasem nie skorzystać. Z całą pewnością ludziom się to podoba i będzie, a pomysłów w mojej głowie nie brakuje. Ciekawe czy oni je dają, czy można samemu się wykazać:)

Mr Boks

Posty: 18