• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Internetowy sklep ogrodniczy, polecicie jakiś ?

Internetowy sklep ogrodniczy, polecicie jakiś ?

Mam pytanie do osób, jakie korzystały już z taśmy nawadniającej u siebie. Jak u was się sprawdza taki system? Jeszcze jedno, gdzie najlepiej jeżeli już zaopatrzyć się w taką taśmę, żeby była porządnej jakości.

david011

Posty: 11

 
O agrowłókninie czarnej też dużo czytałam dobrego i chyba w tym roku spróbuję takiej właśnie ściółki. Mam nadzieję tylko, że produkt nie jest przereklamowany :) jak to bywa z niektórymi sprawami.

Iunae_Milt

Posty: 17

 
W stacjonarnym sklepie za grill ogrodowy trzeba te parę zł wydać więcej, a oni mają niesłychanie dobrą ofertę. Mnie podoba się ten z wędzarnią :) Chyba się skuszę. Już czas pomyśleć o takich zakupach.

erwin_15

Posty: 20

 
To bardzo porządny internetowy sklep ogrodniczy http://domogrod24.com. Szeroka oferta, mnie pasuje cenowo, więc zachęcam zajrzeć, bo jest w czym wybierać.

propek1

Posty: 16

 
Taki grill ogrodowy z kominkiem sama mam. Kapitalna sprawa. W sezonie nie wyobrażam sobie, żeby nie grillować. Już nie mogę doczekać się pierwszego rodzinnego posiedzenia. Też tu zajrzałam, ceny naprawdę ok.

23-Obert

Posty: 17

 
Bardzo atrakcyjne propozycje. Niekoniecznie też tylko do ogrodu. Niemniej jednak grill ogrodowy to na pewno sobie sprawię. Trzeba wymienić staruszka :) Przyszedł już na niego czas.

Wacław

Posty: 16