• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

siatki do trampolin, dobra firma ?

siatki do trampolin, dobra firma ?

A co sądzicie o siatkach na baseny? Czy są naprawdę trwałe? Jaki materiał wybrać? Jeżeli możecie polecić jakiegoś producenta, byłbym wdzięczny :) Troszkę tego mamy w internetach :D Z góry dziękuję.

miś_biały

Posty: 8

 
Planuję też zmiany w ogrodzie i widzę, że jeśli chodzi o te siatki ochronne na ogród, to naprawdę jest jakość. Z polipropylenu bankowo będą odporne na warunki atmosferyczne. Muszę obliczyć, ile tego dokładnie potrzebuję, ale wydaje mi się, że to będzie najtańsze, ale też trwałe rozwiązanie w ramach ogrodzenia.

23-Obert

Posty: 17

 
Bałam się, że może ten polipropylen nie będzie dobry, jeśli chodzi o dzieci, że to trujące czy coś. Sprzedawca mnie uspokoił, ale też doczytałam wiele ważnych rzeczy. Mogę teraz z czystym sercem polecić tym, którzy szukają siatek do trampolin dla swoich maluszków :)

Ciapek

Posty: 18

 
Jak dodatkowo sam wykonasz ogrodzenie to bankowo zaoszczędzisz. Dwa lata temu na działce robiłem takie ogrodzenie z siatek na ogród i wyszło super. Do tej pory z siatką nic złego się nie dzieje.

Xeeron

Posty: 17

 
Muszę sprawdzić. W sumie też rozglądamy się za podobnymi zabezpieczeniami. Siatki na ogród widzę, że są o tyle fajne, że są zarówno skuteczne, trwałe i wyglądają dobrze. Znajoma ma na działce, całkiem dobrze wygląda takie ogrodzenie.

mazi1991

Posty: 21

 
Iż też tak w ogóle robią takie badziewie. Zakupiliśmy trampolinę na promocji, niby tylko oszczędność, albowiem też trzeba było po sezonie kupić nowe siatki do trampolin i wymienić. W sumie nie wiem, z czego to była siatka, natomiast teraz wiem, iż PP jest najlepszy. Od razu widać różnicę nawet w samym użytkowaniu. Polecam.

ronaldo7

Posty: 16

 
A po co ci inne? Siatki na oczka wodne bardzo ładnie wyglądają i są skuteczne, ale też kupujesz je na lata, bo nie nasiąkają wodą i się nie niszczą. Zabezpieczasz siatką zbiornik przed zanieczyszczeniami, zwierzętami, ptakami i dziećmi. Polecam.

Acclaim

Posty: 14

 
Robiłem takie zabezpieczenie u siebie, więc mogę polecić tę ofertę https://bagan.pl/siatkiochronne-naogrod/siatkidotrampoliny. Mają tutaj szeroki asortyment siatek na trampoliny. To siatki z samych najlepszych materiałów jak PP czy PE. Na lata użytkowania i akurat tutaj można nieco zaoszczędzić na zakupie.

warter88

Posty: 10

 
Mamy kilku wiodących producentów siatek ochronnych na ogród. U mnie cena odgrywa dość istotną rolę, więc będę chyba raczej porównywał ceny. Jak kupię siatkę polipropylenową, będę miał pewność, że będzie na lata.

plertoo3

Posty: 7