• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Spływy kajakowe po Tanwi, szukam organizatora ?

Spływy kajakowe po Tanwi, szukam organizatora ?

Hej, ostatnio zastanawiałem się nad spędzeniem swojego urlopu na kajakach. Czy waszym zdaniem spływ po Tanwi będzie wyśmienitym wyborem czy może istnieją ciekawsze miejsca na spływ dla osoby, jaka nie posiada doświadczenia?

wieszdo87

Posty: 16

 
Po pierwsze powinieneś zapomnieć o swoich obawach ponieważ spływy kajakowe nie są wcale niebezpieczne a ryzyko wypadnięcia z kajaku jest naprawdę bardzo niewielkie.

Krakus

Posty: 20

 
Też kiedyś miałem obawy przed pływaniem na kajakach ale jak się okazało były one kompletnie nieuzasadnione. Wystarczył jeden raz abym przekonał się do tej formy rozrywki i teraz jestem systematycznym uczestnikiem spływów.

bodeksus

Posty: 24

 
Rzeka Tanew jest niezmiernie słynna jeżeli chodzi o kajaki ponieważ posiada ładne widoki i nie jest niezmiernie wymagająca jeżeli chodzi o umiejętności. Sam pierwszy raz brałem udział w spływie właśnie na tej rzece i poradziłem sobie bez żadnego problemu z całym spływem. Myślę więc, iż również sobie bez problemu poradzisz nawet jeżeli to Twój pierwszy raz.

Kasia

Posty: 14

 
Niewątpliwie, że kajaki to idealny sport, który dostarczy Ci mnóstwa znakomitej zabawy. Moim zdaniem nie powinieneś się nawet zastanawiać nad tym czy należałoby.

jpyzio

Posty: 6

 
Spływ kajakowy po Tanwie dla całej rodziny polecam Ci zorganizować przez firmę: http://www.splywytanew.pl. Sam z jej usług już mnóstwo razy korzystałem i zdecydowanie polecam Ci jej usługi gdyż są naprawdę solidne.

johncena67

Posty: 8

 
Od siebie odradzałbym Ci zabieranie tak małych dzieci na spływ kajakowy po Tanwie. Co prawda otrzymają one kamizelki lecz jeśli wypadną z kajaka to może nie być ciekawie. Dlatego na Twoim miejscu wstrzymałbym się z zabraniem ich na kajaki do pewnego czasu.

Klakier

Posty: 21

 
Jeśli wraz ze swoją rodziną macie czas na to aby razem udać się na spływ to z pewnością będzie to znakomite wyjście aby miło spędzić czas. Podczas tego typu spływu na pewno nie będziecie się nudzić. Poznacie również niezwykle dużo innych osób z którymi będziecie mogli bez żadnego problemu porozmawiać. Będziecie więc bawić się rzeczywiście bardzo dobrze.

Ymooo2

Posty: 19