• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

sesje ciążowe i noworodkowe stargard, który fotograf ?

sesje ciążowe i noworodkowe stargard, który fotograf ?

Interesuje mnie sesja w ciąży w Szczecinie. Już pora żeby zrobić takie zdjęcia. Chce mieć super pamiątkę, która wykona ktoś, kto się na tym bardzo dobrze zna. Potrzebna mi wysoka, jakość, a nie duża ilość zdjęć.

zbychu6

Posty: 2

 
Nie robiła nigdy takich zdjęć, ale widziałam je u znajomej. Trzeba przyznać, że wykonane są naprawdę profesjonalnie. My mamy zdjęć dużo, ale nie takich. Na razie nie mogę sobie na takie zdjęcia pozwolić, ale jeśli tylko znajdę trochę wolnej gotówki to zabiorę całą naszą rodzinę na super sesje, a będziemy mieć pamiątkę dla lata.

21gregorek

Posty: 12

 
Korzystaliśmy z oferty fotografa i byliśmy zadowoleni. Sesja nie była zbyt długa, bowiem przez półtorej godziny wszystko było wykonane. Dzieci się jeszcze nie znudziły i my też, dlatego zdjęcia wyszły rzeczywiście super.

luke130

Posty: 6

 
Jeśli zgłaszamy się z dzieckiem do fotografa to powinien mieć podejście do tego. To istotne, aby uzyskać jak najlepsze efekty takiej sesji, albowiem przecież za to płacimy. Zdjęcia są obrabiane komputerowo, co też ma znaczenie.

ajhhopek

Posty: 21

 
Mnie się marzy sesja ciążowa w Szczecinie, albowiem dalej nie chce mi się jechać. Na razie tylko przeglądam inne oferty. Kosztowne to nie jest, zatem może się zdecyduje? Poczekam jeszcze troszkę aż będzie jeszcze lepiej widoczny brzuch. Uważam, iż takie zdjęcia są po prostu super.

Czarek

Posty: 3

 
Robiliśmy sesję noworodkową w Szczecinie i wszystko przebiegło super. Jesteśmy zadowoleni. Następne dziecko również będzie miało taką oryginalną sesję.

Fanatyk

Posty: 4

 
Moja sesja kobieca w Szczecinie to był strzał w dziesiątkę. Dla zainteresowanych mogę podać stronę https://www.agnieszkaszlachta.pl/kobiece, gdzie znajduje się cała opisana oferta. Naprawdę polecam każdej przyszłej mamie wykonanie takiej super sesji.

mniszek

Posty: 13

 
Wybraliśmy sesje ciążową i noworodkową w Stargardzie, bo wiemy, że pracuje tam profesjonalna pani fotograf. Chcemy mieć zdjęcia, które będą super pamiątką dla lata.

franek_00

Posty: 14