• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Podsłuch w telefonie, miał ktoś ?

Podsłuch w telefonie, miał ktoś ?

Cześć.

Czy da się wykonać tak, aby Spyphone był aplikacją, z jakiej pomocą będę mógł podsłuchiwać rozmowy i nagrywać je? Mam wrażenie, iż mój pracownik nie do końca skupia się na pracy.

Chcę się upewnić.

Motospec

Posty: 10

 
Z mojej perspektywy bardzo ważny był fakt, iż aplikacja spyphone potrafi działać na telefonie komórkowym z Androidem, bo takowego używa się w mojej firmie. Chciałem sprawdzić czy pracownicy nie wykorzystują telefonu do rozmów prywatnych, bo często mieliśmy wysokie rachunki. Przewidywania okazały się słuszne.

Od razu dowiedziałem się, kto wykonuje połączenia.

micko

Posty: 16

 
Nie mam wątpliwości, że nieraz jedynym wyjściem w pewnej sytuacji jest podsłuch w telefonie. Zainstalowałem taki w celu kontrolowania pracownika, który okazało się według lokalizacji GPS niezwykle częstokroć podczas pracy lubił załatwiać swoje prywatne sprawy.

Dagmara87

Posty: 15

 
Nie spodziewałem się, że kiedyś w życiu wykorzystam podsłuch w telefonie.

Ostatecznie zainstalowałem go pod postacią właściwej aplikacji, która pozwoli mi na sprawdzanie rozmów, SMS-ów, MMS-ów oraz zdjęć wykonywanych poprzez to urządzenie.

znamsienatym

Posty: 14

 
Polecam wszystkim podsłuch w telefonie, który znalazłem w ofercie http://spyphonesoft.pl.

Jasne i klarowne zasady współpracy, spore możliwości aplikacji, która jest bardzo zaawansowana. Sposób wykorzystania tej aplikacji to już słodka tajemnica każdego lub każdej z nas :)

dada45

Posty: 19

 
W przeszłości podsłuch w telefonie najbliższej osoby był dla mnie czymś absolutnie nie do zaakceptowania. Ufałem mojej żonie, ale niedawno wszystko się zmieniło, więc zdecydowałem się na taki krok.

Cieszę się, bo przekonałem się, że żona nie ma żadnego romansu!

090913123

Posty: 20

 
Odnosząc się do Waszych pytań mogę polecić Wam zdecydowanie najbardziej popularną w naszym kraju aplikację, która powinna spełnić Wasze oczekiwania. Mam na myśli oczywiście spyphone, która jest rozwijana od kilku lat, dzięki czemu stale rośnie jej zakres funkcjonalności. Miesiąc jej używania to koszt około 279 złotych.

Worms

Posty: 13

 
Z mojej perspektywy wydawało mi się iż spyphone będzie aplikacją, która pomoże w sprawowaniu kontroli rodzicielskiej i pozwoli sprawdzić, co moje dziecko robi na telefonie komórkowym. W rzeczywistości zakres kontroli okazał się dla mnie zbyt szeroki, ponieważ przeglądanie wszystkich zapisanych informacji jest mozolne.

Jednak pozostawię dziecku nieco swobody.

drogerka

Posty: 16