• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Zamiana środków z konta na punkty, co polecicie ?

Zamiana środków z konta na punkty, co polecicie ?

Jak zleca się wypłatę prowizji w takim serwisie i jak szybko można liczyć na pieniądze? Podobno długo się czeka, a zlecenie można złożyć raz na bardzo długi czas. Jak ktoś coś wie, chętnie poznam bliższe info.

Jermeri

Posty: 18

 
Jestem po pierwszej wypłacie prowizji w tym serwisie, nie było żadnych problemów. Tak jak piszą tak jest. Pieniądze dostałem za dwa dni od zlecenia, długo nie czekałem, jak to niektórzy narzekają. Trzeba doczytać wszystkie informacje, to i przelew będzie szybki kochani.

dskoku

Posty: 21

 
Ja z reguły nie mam wielkich kwot, jakie mógłbym w ten sposób odzyskiwać, lecz pewnie dla poniektórych opcja zamiany środków z konta na punkty jest na wagę złota.

Polaczek90

Posty: 21

 
Nie wierzyłem do końca, że zamiana środków z konta na kody rabatowe przyniesie mi tyle korzyści. Zaczęło się od drobiazgów, ale po czasie można uzbierać niemałą kwotę do wydania. Bardzo ok opcja, dlatego polecam sprawdzić na własnej skórze. Sporo osób jest takich, które negują, ale ja jestem za. Koniecznie sprawdźcie.

Złoty

Posty: 15

 
Dużo, dużo bardziej korzystniej teraz to wszyto wygląda. W końcu nie jest tak, że tracę pieniądze. Odzyskuję je dzięki kuponom rabatowym, które mam za swoje niewykorzystane środki na koncie w telefonie. Bardzo dużo ludzi już tak robi i sobie chwali, sam dołączyłem i też polecam.

Czarek

Posty: 14

 
Oczywiście, że się opłaca. Bo zamiana środków na punkty to przecież same korzyści. Grunt to po prostu fakt, że pieniądze, których się w danym okresie rozliczeniowym nie wykorzysta, nie przepadają całkowicie, można ich część odzyskać. Polecam.

fikusik

Posty: 13

 
Sam zastanawiałem się już nad taką zamianą środków z konta na punkty. Szkoda mi tracić co miesiąc pieniędzy, przepadają, a tak to zawsze jakaś korzyść.

Damiano

Posty: 15

 
Ja korzystam z tego miejsca http://zamiensms.pl. Nie jest to niewątpliwie zwrot całkowity natomiast wypłata prowizji za punkty. Mnie się zawsze na jakiś drobiazg uzbiera, więc polecam zobaczyć o co chodzi. Jak zostaje wam kasa na telefonie i nie wiecie co z nią wykonać, to rozwiązanie jest ok. Polecam.

asu204

Posty: 12

 
Wiadomo, że ci wszystkiego nie zwrócą, ale to i tak jakaś opcja odzyskania niewypłaconych środków na koncie. Też muszą zarobić:) Ale tu jest dobrze jeśli chodzi o przelicznik pieniędzy na punkty i dlatego korzystam z tego serwisu choć rejestrowałem się na kilku.

multikrzych

Posty: 17