• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Mp3 na telefon

Mp3 na telefon

Mam nadzieję, iż mi pomożecie. Zdobyłam swój pierwszy smartfon na urodziny od rodziców i nie wiem gdzie można ściągnąć za darmo muzykę. Chodzi mi o mp3 na telefon gdzieś gdzie nie trzeba podawać numeru telefonu czy coś takiego.

mustafus

Posty: 7

 
Sądzimy tak samo. Tyle, że dla chcącego nic uciążliwego i może trzeba się troszkę zagłębić w tych poszukiwaniach. A na tej stronie faktycznie idzie odszukać do rzeczy muzę. Bynajmniej w moim odczuciu tak jest. Niemniej jednak w końcu też przecież jesteśmy Polakami i należy nam się nieco narzekania. Właśnie stamtąd ściągnąłem sobie mp3 na telefon.

dskoku

Posty: 21

 
Właściwie to trudno znaleźć w sieci jakąś fajną stronkę z mp3 za darmo. Mnie osobiście nigdy nie udało się pod tym względem znaleźć coś co mógłbym innym polecić. Dlaczego tak jest? Bo trzeba kochani zapłacić:) i nie myślcie sobie, iż kiedykolwiek będzie w przeciwnym wypadku .

Kódłaty

Posty: 21

 
No właśnie a jeżeli już chodzi o jakość to większa część mp3 za darmo pozostawia mnóstwo do życzenia. Chyba już zdążyliście się o tym przekonać? Ja tak, albowiem akurat nie miałam nigdy okazji odszukać czegoś super fajnego, co by mnie w końcu zadowoliło. Wszędzie disco itp. utwory.

Cziczin

Posty: 14

 
Jak się czyta dokładnie, to raczej niemożliwe jest żeby cię oszukali i zabrali kasę za niby darmowe mp3. Trzeba po prostu zwłaszcza przeczytać regulamin, tam wszystko jest zawsze uwzględnione. Jak nie jestem pewien stronki, to zawsze czytam choć do przyjemności czytanie regulaminów nie ulega wątpliwości nie należy:)

zachy

Posty: 15

 
To ja mam chyba pecha, albo szukam mp3 na telefon za darmo, których po prostu nie mają. No właśnie chodzi chyba o to, że za darmo więc szału nie ma i nie będzie. Pozdrawiam.

Snice

Posty: 18

 
A ja muszę z przykrością stwierdzić, że nie bardzo jestem zadowolony z tych mp3 za darmo. Kiepska jakość. Może akurat nie udało mi się znaleźć jakiegoś dobrego portalu, ale nie sądzę, żeby tak dbali o nas za free.

drillmod

Posty: 23

 
Jak mp3 na telefon to tylko tu http://www.thebestmp3.pl. Od jakiegoś czasu ściągam tylko z tej strony. Sporo jest tu dobrej muzyki, a poza tym mam pewność, że jest za darmo i nikt nie nabija mnie w butelkę.

Namo

Posty: 19

 
No i rzecz jeszcze jedna znacząca, żeby było to, czego szukamy. Oklepane kawałki zawsze będą i to wszędzie, ale to co tak rzeczywiście chcielibyśmy odnaleźć mp3 na telefon raczej nie. Niemniej jednak jeżeli chodzi o tę stronkę, co kolega oferuje to wchodziłem i całkiem spoko. Też polecam. O dziwo zastałem tam kawałki, jakie nie myślałem, iż będą w bazie.

asu204

Posty: 12