• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

tanie gadżety reklamowe ??

tanie gadżety reklamowe ??

Chciałbym nabyć długopisy reklamowe z własnym nadrukiem. Zależy mi na długopisach w rozsądnej cenie, natomiast też na takich, które wytrzymają długo. Obudowa ma być wytrzymała i wkład nie może się wypisać po godzinie używania.

Laleczka4

Posty: 1

 
Prowadzę stacje benzynową i moi pracownicy mają odzież reklamową. Odzież mają na lato jak i na zimę. Jest to dobre rozwiązanie, bo można się reklamować, a i klienci wiedzą, w jaki sposób można rozpoznać pracownika.

Kowalski

Posty: 17

 
Jeżeli szukacie producenta odzieży reklamowej to na https://taniegadzety.pl/20-odziez-reklamowa go znajdziecie. To firma, jaka ma niesłychanie niskie ceny, lecz wysoką jakość wobec tego każdy z ich oferty będzie niesłychanie zaspokojony.

Buła

Posty: 11

 
Trzeba szukać producenta odzieży reklamowej, bo można o mnóstwo taniej odszukać tam koszulki czy bluzy. Stawiamy na pierwszym miejscu jakość bo wówczas wiemy, iż taka odzież długi czas wytrzyma. Wolę dopłacić, ale wiedzieć, iż kupuje produkt premium i Wam też to radzę.

Chiny12

Posty: 4

 
Zajrzyjcie sobie to producenta powerbanków reklamowych, a przekonacie się, że mają tam niezmiernie dobrze przygotowaną ofertę. Każdy coś tam sobie znajdzie, wobec tego pożądane byłoby to sprawdzić. To są gadżety, jakie można sprzedawać z własnym logo. Można nie ulega wątpliwości rozdawać i wtedy każdy klient będzie niezmiernie zaspokojony.

Facio

Posty: 3

 
Zawsze najlepsza propozycja jest od producenta ołówków reklamowych, zatem jeżeli ktoś chce zamówić większe ilości to należałoby tam zajrzeć. Ołówek jest tani, lecz i niesłychanie przydatny.

bruklin187

Posty: 10

 
Z tego, co sprawdzałem to najtańsza jest oferta na ołówki reklamowe, dlatego jeżeli ktoś dopiero zaczyna przygodę z gadżetami reklamowymi to taka oferta jest dla niego. Oczywiście trzeba dopasować gadżety do profilu swojej firmy. W sprzedaży są normalne ołówki, lecz również ołówki stolarskie, dlatego każdy coś znajdzie.

Jermeri

Posty: 18

 
Z tego, co wiem to gadżetów reklamowych w sprzedaży jest niezmiernie mnóstwo. Wcale nie jest prosto się na coś konkretnego zdecydować. Na pewno warto to sobie zbadać.

merlo45

Posty: 5

 
Na otwarcie firmy zamówiliśmy bardzo dużą ilość balonów reklamowych z nadrukiem. Później ten balony rozdawaliśmy gościom i klientom. Według mnie super promocja.

Rico

Posty: 16

 
Zajrzyjcie sobie to producenta powerbanków reklamowych, a przekonacie się, że mają tam bardzo dobrze przygotowaną ofertę. Każdy coś tam sobie znajdzie, dlatego warto to sprawdzić. To są gadżety, które można sprzedawać z własnym logo. Można oczywiście rozdawać i wtedy każdy klient będzie bardzo zadowolony.

TomekK

Posty: 6