• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

cs, polecicie forum ?

cs, polecicie forum ?

Czy waszym zdaniem na forum cs możliwe jest dostanie wiedzy na temat tego w jaki sposób stworzyć oraz prowadzić własny serwer do gry? Interesuje mnie to w jaki sposób pozyskiwać użytkowników i co robić, aby utrzymać graczy na serwerze?

sertus

Posty: 3

 
Impreza w każdej grze może być niezwykle przyjemna i komfortowa pod warunkiem poprawnego podejścia do sprawy i wybrania najlepszej wiedzy. Taka jest dostępna lecz na forach internetowych.

Smerfik

Posty: 24

 
Jeżeli chodzi o surcemod to takie rozwiązanie jest opisane na wielu forach, które są poświęcone grze. Uważam, że naprawdę warto z nich korzystać. Ja się w ten sposób dowiedziałem w jaki sposób stworzyć oraz rozwijać swój własny serwis co miało moim zdaniem olbrzymie znaczenie. Każdej osobie polecam skorzystanie z takich platform, ponieważ są one bardzo rozwijające.

BerciQ89

Posty: 8

 
Counterstrike go forum jest znakomitym wyborem. Moim zdaniem najlepsze to: https://mygo.pl/servers/ i uważam, że jak najbardziej warto na takie postawić. Takie forum będzie w pełni odpowiadało potrzebom wszystkich graczy.

Gucio

Posty: 4

 
Moim zdaniem cs go forum to najlepsze miejsce na to, aby wypromować swój serwer i zdobyć nowych graczy, którzy będą chętnie z niego korzystali. Uważam, że takie działanie sprawdza się rewelacyjnie i warto na nie postawić.

mazi1991

Posty: 25

 
Bardzo mocno polecam każdej osobie postawienie na cs go forum, które będzie odpowiadało potrzebom. Na takich forach sam zdobywałem bardzo dużą wiedzę. Przede wszystkim dowiedziałem się w jaki sposób stworzyć oraz wypromować swój własny serwer, na którym gracze świetnie się bawią.

namok

Posty: 10

 
Jeśli chodzi o counter strike forum to istnieje niesłychanie dużo miejsc, które pozwalają świetnie się w nich bawić i wybieranie, jakich może być niesłychanie komfortowe i przyjemne dla wszystkich ludzi. Faktycznie należałoby się na takie zdecydować.

@_yyy111

Posty: 13

 
Wiedzę na temat sourcemod można z łatwością odnaleźć na różnego rodzaju serwisach internetowych. Niezwykle mocno polecam korzystanie z takich for, które są prowadzone poprzez ekspertów i pozwalają na zdobywanie rzetelnej wiedzy. Na takich forach osobiście pozyskałem wiedzę na temat założenia oraz prowadzenia swojego własnego serwera do gry w Counter Strike.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Jeżeli chodzi o counter strike forum to zdecydowanie się na najlepsze jest w mojej ocenie strzałem w dziesiątkę. Serdecznie polecam każdej osobie skorzystanie z najlepszego forum, które będzie zawierało niezwykle wartościową wiedzę dla wszystkich graczy.

89ostry89

Posty: 4

 
Uważam, że najlepsze cs go forum jest bardzo pomocne dla wszystkich osób, które chcą prowadzić własne serwery do gry. Korzystanie z najlepszych platform będzie sprawdzało się znakomicie i będzie niesamowicie przyjemne i komfortowe. Warto zatem postawić na takie miejsca.

Yuri20

Posty: 4