• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

gry dla dzieci, poszukuję

gry dla dzieci, poszukuję

Szukam strony internetowej, na której znajdę darmowe gry online. Nieraz w czasie wolnym nie mam co robić i z chęcią pograłbym w gry logiczne. Polecicie mi jakąś stronkę?

Dziadek

Posty: 2

 
Zależy kto co lubi. Ja gram w inne gry online. Ważne tylko, aby były za darmo i chodź troszkę mnie wciągnęły.

wom_ww

Posty: 7

 
Sporo darmowych gier dla dzieci możecie odszukać tutaj https://ogramy.pl. Faktycznie jest ogromny wybór, dla dziewczynek i dla chłopców.

aleksis

Posty: 14

 
Ja swojemu synowi pozwalam grać tylko przy mnie w gry online i jest to tylko godzinka dziennie. Wiele gier, jakich można znaleźć w internecie jest o zabijaniu.

74erns

Posty: 8

 
Ja ostatnio gram w symulację budowy lotniska. Odszukałem ją na stronie w grach za darmo. Gra mnie strasznie wkręciła i gram w nią każdego dnia w wolnej chwili. Jeżeli interesuje Cię taka gra, to daj znać. Wyślę Ci linka.

Dagmara87

Posty: 15

 
Masz rację! Ja swoim pozwalam tylko godzinę dziennie grać w darmowe gry online. Staram się ich namawiać na inne formy spędzania czasu wolnego. Coraz więcej osób uzależnia się od komputerów i telefonów. W dawnych czasach tyle tego wszystkiego nie było. Teraz naprawdę trzeba uważać na dzieciaki.

reavan

Posty: 9

 
Ja uwielbiam gry online, w których planuję i wykonuję się różne ogrody. Wiele jest takich gier i w dodatku całkowicie za darmo.

dziubbek56

Posty: 6

 
My gramy z całą rodzinką, ale w tradycyjne gry. Jest to zazwyczaj chińczyk lub jakieś inne. Myślicie, że są darmowe gry online, gdzie będziemy mogli zagrać całą naszą rodzinką?

bertys

Posty: 4

 
Moja córka ostatnio uwielbia grę online, w której ma wirtualnego zwierzaczka. Opiekuję się nim, karmi go oraz się z nim bawi. Jak wróci ze szkoły to zapytam, która to stronka i dam wam znać.

dzannne

Posty: 8